Τετάρτη, 08 Ιανουαρίου 2014 08:49

Apivita-pdfΑπό το 2003 μέχρι σήμερα λειτουργεί στο ΟΠΑ, με επιστημονικό υπεύθυνο του προγράμματος, τον καθηγητή κ. Παπαδάκη, το μακροχρόνιο πρόγραμμα διοίκησης επιχειρήσεων για φαρμακοποιούς. Το συγκεκριμένο πρόγραμμα εκπαιδεύει τους φοιτητές σε ένα ευρύ φάσμα επιμέρους θεμάτων της διοίκησης επιχειρήσεων (π.χ. λογιστική, βασικές γνώσεις οικονομικών, ανάπτυξη στρατηγικής σκέψης, Μάρκετινγκ, διαπραγματεύσεις, Λογιστική, Χρηματοοικονομικά κτλ.). Στο πρόγραμμα αυτό συμμετέχουν και διδάσκουν πολλά μέλη ΔΕΠ του Τμήματος ΟΔΕ από όλες τις κατευθύνσεις του Τμήματος. Από την έναρξη της λειτουργίας του μέχρι σήμερα περισσότεροι από 200 φοιτητές έχουν αποφοιτήσει από το συγκεκριμένο πρόγραμμα.

Βρίσκεστε εδώ: Home ΝΕΑ Μακροχρόνιο πρόγραμμα Διοίκησης Επιχειρήσεων για φαρμακοποιούς με τη χορηγία της Apivita